SURTAŞ OPEL İZMİR

Opel

HAKKIMIZDA.

1987 yılında İzmir’de kurulan SURTAŞ , inşaat, maden, hazırbeton, nakliye ve gıda sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İcra kurulu Başkanlığını Mustafa Taşova’nın yürüttüğü SURTAŞ, 40’dan fazla mühendis ve teknik eleman, 300’den fazla personel, 20’den fazla büyük tonajlı iş makinası, 47 adet transmikser, 4 adet mobil pompa ve 150 adet büyük tonajlı araç filosu organizasyonuyla hizmet verdiği tüm sektörlerde önemli bir yere sahiptir.

SURTAŞ, 09. 02. 2009 tarihinden itibaren otomotiv sektörüne de girerek OPEL VE CHEVROLET markalarının İZMİR ve AYDIN illeri yetkili satış ve servis hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ön planda tutulmuş olup; geniş müşteri kabul ve bekleme salonu ile misafir kafeteryası gibi ince ayrıntıların da düşünüldüğü plazamızda müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesi sunulmaktadır.

Plazamızda, Showroom, mekanik ayölye, kaporta atölyesi, oto döşeme atölyesi, boyahane, yedek parça deposu, personel dinlenme ve giyinme salonları ile İzmir İlimizde 4.800 m2 kapalı alan, 680 m2 açık alan ve Aydın İlimizde 2.262 m2 kapalı alan ile 1.800 m2 açık alanda hizmet veren SURTAŞ OTOMOTİV aylık 2.000 araçlık servis kapasitesine sahiptir.

surtaş şirketler grubunu tanımak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. http://www.surtasinsaat.com/

SURTAŞ OPEL (Opel yetkili bayi, Opel yetkili servisi) bu web sitesi içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Sitede yer alan Opel satış, Opel servis, Opel bayii bilgileri; Opel Corsa, Opel Astra, Opel Meriva, Opel Zafira, Opel Astra Sedan, Opel Astra Classic, Opel Astra Sports Tourer, Opel Insignia, Opel Insignia Sports Tourer, Opel Zafira Tourer, Opel OPC, Opel Astra Opel GTC, ürün bilgileri; hatchback, notchback, 3 kapı, 5 kapı modeller; Opel kampanyaları, en güncel bir biçimde sunulmaya çalışılmıştır. Ancak, SURTAŞ OPEL, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Opel, ürün özelliklerini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.