loading

1987 yılında İzmir’de kurulan SURTAŞ , inşaat, maden, hazırbeton, nakliye ve gıda sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İcra kurulu Başkanlığını Mustafa Taşova’nın yürüttüğü SURTAŞ, 40’dan fazla mühendis ve teknik eleman, 300’den fazla personel, 20’den fazla büyük tonajlı iş makinası, 47 adet transmikser, 4 adet mobil pompa ve 150 adet büyük tonajlı araç filosu organizasyonuyla hizmet verdiği tüm sektörlerde önemli bir yere sahiptir.

SURTAŞ, 09. 02. 2009 tarihinden itibaren otomotiv sektörüne de girerek OPEL VE CHEVROLET markalarının İZMİR ve AYDIN illeri yetkili satış ve servis hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ön planda tutulmuş olup; geniş müşteri kabul ve bekleme salonu ile misafir kafeteryası gibi ince ayrıntıların da düşünüldüğü plazamızda müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesi sunulmaktadır.

Plazamızda, Showroom, mekanik ayölye, kaporta atölyesi, oto döşeme atölyesi, boyahane, yedek parça deposu, personel dinlenme ve giyinme salonları ile İzmir İlimizde 4.800 m2 kapalı alan, 680 m2 açık alan ve Aydın İlimizde 2.262 m2 kapalı alan ile 1.800 m2 açık alanda hizmet veren SURTAŞ OTOMOTİV aylık 2.000 araçlık servis kapasitesine sahiptir.

surtaş şirketler grubunu tanımak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. http://www.surtasinsaat.com/

Sayfanın başına dön